Melyik a legmagasabb pontszámot elérő mlb játék?

A játék legmagasabb összesített pontszáma a 49 1922. augusztus 25-én fut, amikor a Chicago Cubs 26–23-ra legyőzte a Philadelphia Philliest. A csapatok által egyetlen játékrészben elért legtöbb futás rekordja 18, amelyet a Chicago White Stockings (jelenleg Chicago Cubs) állított fel a Detroit Wolverines ellen 1883. szeptember 6-án.

Mi volt a legnagyobb ütés az MLB történetében?

A Baseball's Biggest Blowout Games a baseball-bajnokság történetének legrosszabb meccseinek történetét meséli el. A főbajnokság történetének legnagyobb lefújó meccse 2007. augusztus 22-én volt a Texas Rangers 30-3-ra verte a Baltimore Orioles csapatát. Ez egy 27 menetes differenciálmű.

Melyik a legmagasabb pontszámot elérő MLB játék a modern korban?

Egy csapat által egyetlen meccsen elért legtöbb futás 36, a Chicago Colts (ma Cubs) által a Louisville Colonels ellen 1897 júniusában. A „modern” rekord (értsd: 1900 után) 30 gólt szerzett a Texas Rangers a Baltimore Orioles ellen 2007 augusztusában.

Mi a legtöbb gólt szerzett MLB-meccs egy csapattól?

Az egy meccsen szerzett gólok tekintetében a Chicago NL csapata, amelyet akkoriban White Stockings néven ismertek, rekordot döntött 36-7-es győzelem a Louisville felett 1897-ben.

Volt már 27-es átütéses meccs?

Necciai A legjobban emlékezetes arra az egyedülálló bravúrra, hogy 27 ütőt ütött ki egy kilenc játékrészben, amit a D-osztályú Appalache-ligában ért el 1952. május 13-án. Ő az egyetlen dobó, aki valaha ezt tette kilenc inning alatt, profi bajnoki mérkőzés.

TEX@BAL: A Rangers 30 futást szerez az Orioles ellen

Létezett valaha egy baseballcsapat 1000 futást egy szezonban?

Először 1930-ban ért el egy csapat legalább 1000 futást egy szezonban. a jenkik 1062 futást ért el és a St. ... Az 1950-es Red Sox 1027 futást ért el, és harmadik lett, míg az 1999-es Indians 1009-et szerzett, és első helyen végzett a központi osztályban. Az 1999-es Yankees nyerte a zászlót.

Mi a legmagasabb pontszám egy kosárlabda meccsen?

1983. 13-án a Detroit Pistons legyőzte a Denver Nuggetst 186-184 háromszoros hosszabbításban. Ez volt és az is maradt az NBA történetének legtöbb gólt szerző meccse.

Melyik az NBA történetének legtöbb gólt szerző meccse?

1962. március 2-án Wilt Chamberlain 100 pontot szerzett és 25 táblát húzott le a Philadelphia Warriors tagjaként a 169-147-re megnyert mérkőzésen. New York Knicks.

Mi a legmagasabb pontszám a futballban?

MINT Adema 149–0 SO l„Az Emyrne egy futballmérkőzés volt, amelyet 2002. október 31-én játszottak két csapat a madagaszkári Antananarivóban. Ez tartja a legmagasabb pontszámot elérő világrekordot, amelyet a Guinness Rekordok Könyve is elismer.

Melyik volt a valaha játszott leghosszabb MLB-játék?

A Pawtucket Red Sox és a Rochester Red Wings, a Triple-A International League két csapata a profi baseball történetének leghosszabb meccsét játszotta. 33 inningig tartott, vele 8 óra 25 perc játék idő.

Mi a valaha rögzített leggyorsabb hangmagasság?

A valaha volt leggyorsabb dobás

Ennek eredményeként Aroldis Chapman nevéhez fűződik az MLB történetének leggyorsabb dobása. 2010. szeptember 24-én Chapman beírta az MLB történelmét. Aztán egy újonc megkönnyebbült dobó a Cincinnati Redsnél, a tűzlabdás elengedett egy gyors labdát 105,1 mph PITCH/fx.

Melyik a legtöbb gólt szerzett NBA-meccs hosszabbítás nélkül?

Legeredményesebb NBA-meccs az alapszakasz történetében OT nélkül. 1990. november 2-án, amikor a Golden State Warriors regisztrált 162-158-ra nyert a Denver Nuggets ellen a McNichols Arénában. A Warriors és a Nuggets együttesen 120 kosarat szerzett, amiből csak hat volt hárompontos.

Melyik az NBA történetének legkevesebb gólt szerző meccse?

Az NBA legalacsonyabb pontszerzési rekordja

1950. november 22-én a Fort Wayne Pistons 19-18-ra legyőzte a Minneapolis Lakers regnáló bajnokát, azon a mérkőzésen, amely a legkevesebb gólt szerző meccsként vonult be a történelembe (37 kombinált pont).

Mi a legtöbb gólt szerzett negyed az NBA-ben?

Az NBA történetének legmagasabb pontszámú egyetlen negyede volt 99 kombinált pont a San Antonio Spurs(53) és a Denver Nuggets(46). A kérdéses negyed egy 1984. január 11-i meccs negyedik negyede volt. Ez egy vad meccs volt, mivel a Nuggets 163-155-ös végeredménnyel nyert.

Elért valaha egy kosárlabda meccsen a 200 pontot?

Összegzés. Az NBA történetének legeredményesebb alapszakaszmeccse a hármas hosszabbításos mérkőzés a Detroit Pistons és a Denver Nuggets között 1983. december 13-án. ... A legtöbb gólt jegyző alapszakasz-meccs a Golden State Warriors és a Denver Nuggets között volt 1990. november 2-án.

Ki szerzett több mint 100 pontot egy kosárlabda meccsen?

1962. március 2-án Wilt Chamberlain beállította az NBA egymeccses gólrekordját azzal, hogy 100 pontot szerzett a Philadelphia Warriorsnak a New York Knicks elleni 169-147-es győzelmen. Nem 98 pont, nem 102, hanem szép, kerek 100 – impozáns rekord, amelyet egy legimpozánsabb játékos állított fel.

Mi Michael Jordan legtöbb gólt szerzett meccse?

1986. április 20-án az első körös sorozat 2. játékában a Celtics ellen Jordan megszerezte legendás 63 pontját, amely rekord még mindig áll. A Celtics sztárcsatára, Larry Bird így nyilatkozott: „Ő a mai meccs legizgalmasabb, legnagyszerűbb játékosa.

Hány MLB csapat szerzett 1000 futást egy szezonban?

1900 óta, hét csapat 1000 vagy több futást szereztek egy szezonban, a legutóbbi az 1999-es Cleveland Indians volt, akik 1009 futással lettek az 1950-es Boston Red Sox (1027) óta az első csapat, amely elérte a négy számjegyet.

Gólt valaha egy csapat mind a 9 inningben?

1900 óta mindössze két csapatnak sikerült gólt szereznie a kilenc inning mindegyikében. 1923. június 1-jén a New York Giants tette ezt a Philadelphia Phillies ellen, 22-8-ra nyerve.

Mi a legritkább dolog a baseballban?

A segítség nélküli tripla játék, egy tripla játék amelyben csak egy mezőnyjátékos kezeli a labdát, ez a legkevésbé elterjedt hármasjáték, és vitathatatlanul a legritkább előfordulás a baseballban: 1900 óta mindössze 15 alkalommal fordult elő a főbajnokság szintjén.

Valaki megtette mind a 3 out-ot egy inningben?

A legtöbb ütő legnagyobb bajnoki rekordja egy játékrészben 23, amit a Red Sox állított fel 1953. június 18-án a Tigers ellen. A Brooklyn Dodgers tartja az NL-rekordot: 21, az első játékrészben (jajj!) ... 1900 és 1995 között, egyetlen főbajnoki játékos sem jutott ki mindhárom kiszállóból egyetlen játékrészben.